Reference

 • Montauk, Long Island
  Clam bar assistant

  Moje zkušenost:

  V Montauku sme mali príležitosť zažiť najlepšie leto. Tie 3 mesiace ubehli neskutočne rýchlo a zažili sme počas nich veľmi veľa zážitkov, získali nové skúsenosti a kontakty. Nemali sme tam s ničím nejaké väčšie problémy a práca bola taká, že sme tam nechodili s nechuťou práve naopak, keďže vďaka nej sme spoznali skvelých ľudí, s ktorými ten čas rýchlo ubiehal. Montauk ako mesto je krásne a stretli sme sa v ňom s množstvom príjemných a ochotných ľudí. Celú túto skúsenosť hodnotím veľmi pozitívne, preto som neváhala ani sekundu a chcem si to zopakovať znova. :)
 • Tomáš R.

  Wisconsin Dells, Wisconsin
  Plavčík- Noah's Ark

  Moje zkušenost:

  Díky programu Work& Travel jsem zažil nezapomenutelné léto v USA. Strávil jsem ho jako plavčík ve vodním parku Noah´s Ark. Pracovní část léta byla velmi příjemná. Seznámil jsem se se spoustou skvělých lidí a udělal si mnoho nových přátel. Během léta jsme zažili neuvěřitelné množství zábavy a nezapomenutelných zážitků. Po skončení práce jsme si v Chicagu půjčili auto a projeli východní část USA. Auto jsme poté odevzdali v New Yorku, kde jsme strávili posledních 9 dní před odletem domů. Vzhledem k této zkušenosti se chystám vycestovat do USA i příští rok. "
Provozovatel webu, společnost ATEP s.r.o., Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1, IČ 273 101 67 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací
COVID 19 a naše programy

aktualizováno duben 2021:

Work and Travel USA - program na LÉTO 2021 otevřen do počátku května

AUPAIR USA - program otevřen bez omezení

STŘEDNÍ ŠKOLA V USA - program otevřen bez omezení

UNIVERZITA V USA - program otevřen bez omezení