Reference

 • Ocean City
  Barista, Java Beach Cafe

  Moje zkušenost:

  Ahoj všichni budoucí waťáci, Právě jsem se vrátila z Ameriky, Ocean city, který je pravděpodobně velice dobrá destinace na první americký dobrodružství. Hodně prací na výběr, ještě více studentů-potencionálních kamarádů z celýho světa a rozhodně hodně párty město pro ty z vás, kterým už bylo 21! Rozhodně doporučuju všema deseti. Navíc Ocean city, jak už můžete poznat z názvu se nachází celé u moře, takže v jakékoliv volné chvilce můžete utéct na pláž nebo se třeba zúčastnit surfových lekcí, které jsou pravidelně každý týden. A zkusit serfovat chce snad každý! Já osobně měla dvě práce.. ano, musím přiznat, že je to fyzicky i psychicky náročné, ale to záleží zcela na tobě, jestli preferuješ hóódně volnýho času a spokojíš se s jedním jobem a nebo jestli si najdeš i druhý a aspoň přijedeš o něco bohatší. Zase musím přiznat, že většina mýho okolí second job měla, takže kdybych měla mít každý odpoledne volný, tak se unudím na samotu. Haha. Jakmile skončí “work” a začne “traveling” a tedy vyvrcholení léta, přichází nejlepší část celýho program. Objedete spoustu známých míst z celé Ameriky a užijete si hodně legrace s partou, kterou si můžeš vybrat v průběhu léta. Atep je podle mě nejlepší volba agentury, kterou můžeš udělat. Janča a Kika jsou super milý holky, který ti poradí úplně se vším a dokonce i v US, kam na začátku léta jezdí, aby všem pomohly s vybavováním a zařizováním prvnotních kroků v americe. Takže se rozhodně nemusíš bát, že by si něco nezvládl/a. Takže holkám z Atepu Děkuju! Kdybych to shrnula, pro mě to bylo nejlepší léto zatím, poznala jsem tolik nových lidí z celýho světa, nabrala TOLIK zkušeností, obrněla jsem se a hlavně procvičila mluvenou angličtinu.. a co je víc? Někdy je prostě potřeba překročit komfortní zónu, vzdat se mamaservisu a vyjet. Poznáte tak sami sebe! Držím všem palce, a věřím, že se se spoustou z vás potkám příští léto❤️❤️ P.S. Budeš pozvaná snad do každé země, ze kterých budeš mít kamoše. Dostaneš ubytko a osobního průvodce.. a to je přece super mít international friends, no ne?
 • Gatlinburg, Tennessee
  Houskeeping

  Moje zkušenost:

  Work and travel program je skutočne veľmi veľkou životnou skúsenosťou pre študentov, ktorým záleží na svojom osobnom rozvoji. Bola to pre mňa obrovská príležitosť žiť 3,5 mesiaca americkým životom, stráviť nezabudnuteľné leto v Amerike, pracovať - aby sme sa mohli baviť, cestovať, spoznávať Američanov (a potom za nimi plakať :,-(), ich typický život (ako z filmu :D), ale i mnoho zahraničných študentov s ktorými sme bývali na ubytovaní a aj pracovali z rôznych krajín, spoznať iné kultúry a samozrejme učiť sa jazyk. No a na záver asi to najlepšie - cestovať !!! kde len po Amerike chcete ;) Tento program bol ak minimálne 4 semestre na vysokej škole praktického života :D pretože to samozrejme nebolo iba o zábave, ale aj každodenných povinnostiach, ktorým sme museli čeliť :) rozhodne to zo začiatku nebolo ľahké, pred odletom - vyplňovanie veľa papierov, vstupné financie, ambasáda, nervy, stres. Po prílete - vstupné vybavovačky, adaptácia, jazyk, zvyk na americkú stravu :D, prvé dni v práci obklopený Američanmi, ktorý nám nerozumeli ani slovo a zo začiatku ani my im :D :D :D. Ale !!! :D prežili sme :D. To je jednoducho iba typický začiatok, ktorý je ťažký vždy a všade ;) no a samozrejme vďaka našej šikovnej agentúre pod vedením Kateřiny a Terezky bolo všetko omnoho jednoduchšie a rozhodne bezpečnejšie, dalo sa na vás skutočne spoľahnúť !!! ;) a s radosťou vás každému doporučujem ;) a pravdupovediac, už teraz ,,závidím´´ ďalším vašim študentom ktorý sa tohto programu zúčastnia.
« Předchozí 1 2 3 Další »
Provozovatel webu, společnost ATEP s.r.o., Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1, IČ 273 101 67 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací
COVID 19 a naše programy

aktualizováno duben 2021:

Work and Travel USA - program na LÉTO 2021 otevřen do počátku května

AUPAIR USA - program otevřen bez omezení

STŘEDNÍ ŠKOLA V USA - program otevřen bez omezení

UNIVERZITA V USA - program otevřen bez omezení